
Nyhet
november 3, 2022
Vi välkomnar en ny medarbetare till vårt kontor i Stockholm. Varmt välkommen Madeleine Togård!
Madeleine jobbar som systemutvecklare, med huvudsakligt fokus på backend-utveckling i Java. Hon har en examen i Javautveckling och har under sin studietid fastnat för just backend-utveckling. Hon är redan i full gång med att läsa in sig på våra inhouse-projekt och kommer även ta ett ansvar inom våra molnbaserade leveranser.
Det hon ser fram emot mest är att få var med och bidra till utvecklingen i olika uppdrag och att själv få vara med och utveckla spännande projekt och samtidigt växa som programmerare. Just stort fokus på bra och spännande uppdrag i kombination med en tydlig utstakad kompetensutveckling var viktigt för Madeleine i hennes val av arbetsgivare!
När Madeleine inte kodar är hon en riktig äventyrstjej. Det kan vara allt ifrån att resa, dyka vrakdyk, dansa bachata till klättring. Men den dansande bergsklättraren gillar likaså en mysig kväll hemma med serier.
Vi ser fram emot att koda och åka på äventyr med Madeleine, varmt välkommen till Frontwalker!
Kontakta oss gärna ifall du har frågor.
Vi svarar snabbare än du tror!
Kontakt
Vill du veta mer om hur vi kan hjälpa dig? Skriv en rad, så kontaktar vi dig, vi svarar snabbare än du tror!
Vi hör av oss så snart vi kan, behöver du få tag på oss direkt?
Vi hör av oss så snart vi kan, behöver du få tag på oss direkt?
Vi hör av oss så snart vi kan, behöver du få tag på oss direkt?
Vi hör av oss så snart vi kan, behöver du få tag på oss direkt?